Select Page

Vizyondakiler Bu Hafta (30 Haziran 2017)

Vizyondakiler Bu Hafta (30 Haziran 2017)

Vizyondakiler Bu Hafta 5 yeni filmle başlıyor. Bu haftanın filmleri farklı ülkelerden geliyor. Vizyondakilerde bu hafta Hollanda’dan bir korku, Kanada’dan bir dram, ABD’den bir komedi, İngiltere’den bir dram ve ABD-Avustralya ortak yapımı olan bir gerilim filmi yer almaktadır. Bu hafta Türk yapımı herhangi bir film vizyona girmedi.

Vizyondakiler Bu Hafta Filmleri ve Tanıtımları

 Vizyondakiler Bu Hafta katliam gunu

Vizyondakiler Bu Hafta

Katliam Günü

(The Windmill Massacre)

Vizyondakiler Bu Hafta Hollanda yapımı bir korku filmi ile başlıyor. Filmin yönetmenliğini Nick Jongerius yapmaktadır. Senaryosunu Chris W. Mitchell ve  Suzy Quid’ın birlikte yazdıkları filmin oyuncu kadrosunu ise Charlotte Beaumont , Patrick Baladi , Ben Batt ve Fiona Hampton oluşturmaktadır.

Filmin Konusu

Avustralyalı bir kadın olan Jennefer geçmişte yaşadıklarını unutabilmek için bir tur ile Amsterdam’a gitmeye karar verir. Turist grubunun gezi amacı Amsterdam’ın meşhur yel değirmenlerini ziyaret etmektir. Tur otobüsü ıssız bir yerde kaza yapar. Jennifer ve diğer yolcular geceyi geçirebilmek için sığınacak bir yer ararlar. Mecburen terk edilmiş, uğursuz bir yel değirmenine sığınmak zorunda kalan yolcular teker teker ortadan kaybolmaya başladığında Jennifer hepsinin ortak bir kaderi ve sırrı olduğunu anlar.

Vizyondakiler Bu Hafta bakici

Bakıcı

(Inconceivable)

Vizyondakiler Bu Hafta Kanada yapımı bir gerilim türünde bir dram filmi ile devam ediyor. Yönetmenliğini Jonathan Baker’ın yaptığı filmin senaryosu Chloe King’e ait. Filmin oyuncu kadrosunu ise Jonathan Baker , Nicky Whelan , Nicolas Cage , Gina Gershon , Faye Dunaway  ve Jonathan Baker gibi bir çok ünlü oluşturmaktadır.

Filmin Konusu

Katie ve kızı uğursuz geçmişlerinden kurtulabilmek için küçük bir kasabaya yerleşerek yeni bir hayata başlarlar. Yeni taşındıkları kasabada kendisi gibi anne olan Angela ile tanışan Katie, kısa sürede onlarla yakın arkadaşlık kurar. Katie ve Angela’nın arkadaşlığı, Angela ile eşi Brian’ın Katie’ye dadılık ve misafir evinlerinde yaşama teklifi ile bambaşka bir boyuta taşınır. Katie Morganlar’ın kızına karşı aşırı bir zafiyet beslemekte ve bu takıntılı durumu aileyi ciddi şekilde rahatsız etmeye başlamaktadır. Bütün bunların yanında Katie’nin sürekli yalan söylediğini fark eden aile Katie’nin ailelerini dağıtmaya uğraştığını fark ederler.

Vizyondakiler Bu Hafta

Tam Gaz

(Baby Driver)

Vizyondakiler Bu Hafta tanıtımlarında bir de ABD yapımı komedi filmi yer alıyor. yönetmen koltuğunda Edgar Wright oturmaktadır. Senaryosunu da Edgar Wright’ın yazdığı filmin oyuncu kadrosunu Kevin Spacey , Lily James , Jon Bernthal , Jon Hamm , Ansel Elgort , Jamie Foxx oluşturmaktadır.

Filmin Konusu

Baby oldukça yetenekli ve genç bir sürücüdür. Ama bu özelliğini suça alet etmiş ve suçluların olay mahalinden kaçırılması konusunda ün salmıştır. Bu konuda bütün motivasyonunu da kişisel şarkı listesinden almaktadır. Bir gün karşısına rüyalarının kızı çıkar ve o bu olayı bu pislikten kurtulmak için bir fırsat olarak görür. Ama işler onun umduğu gibi gitmez. Onu bu işlere zorlayan ve tehdit eden patronundan kurtulmak; aşk ve özgürlüğe yelken açmak hiç de kolay olmayacaktır.

Vizyondakiler Bu Hafta lady macbeth

Lady Macbeth

30 Haziranda vizyona girecek olan İngiltere yapımı film dram türündedir. Yönetmenliğini William Oldroyd’un yaptığı filmin senaryosu Alice Birch’ e ait. Filmin oyuncu kadrosunu ise Christopher Fairbank , Florence Pugh , Cosmo Jarvis ve Naomi Ackie oluşturmaktadır.

Filmin Konusu

Lady Macbeth filminde, Shakespeare’in tragedyasıyla doğrudan bağlantısı olmayan bir hikâye anlatılmaktadır. Katherine, kendi isteğinin dışında, ailesi tarafından kendisinden yaşça büyük ve zengin bir adamla evlendirilir. Kocasının kendisini hor gören ve aşağılayan tavırlarına göğüs germeye çalışan Katherine, bu arada çiftlikteki işçilerden Sebastian ile tutkulu bir ilişki yaşamaya başlar. Katherine, bu birlikteliği devam ettirebilmek için cinayet dahil her şeyi göze almıştır.

Vizyondakiler Bu Hafta 2:22

2:22

30 Haziranda vizyona girecek olan son film ABD- Avustralya ortak yapımı olan bir gerilim filmi. Yönetmenliğini Paul Currie’nin yaptığı filmin senaryosu, Todd Stein ve Nathan Parker’a ait. Filmin oyuncu kadrosunda Michiel Huisman, Teresa Palmer , Sam Reid ve Maeve Dermody gibi isimler yer almaktadır.

Filmin Konusu

New York Hava Trafiği Kontrol Merkezinde çalışan Dylan Branson, oldukça başarılı bir kariyere sahiptir. Bir gün, saat tam 2:22’de yansıyan bir ışık huzmesi nedeniyle birkaç saniyeliğine kör olup iki uçağın neredeyse havada çarpışmasına neden olur. Bu olay ile hayatı tepetaklak olan Dylan, bir süreliğine işinden uzaklaştırılır. Bir süre sonra her gün aynı saatte, aynı seslerin ve olayların birbirini tekrar etmeye başladığını fark eden Dylan,  giderek artan bu tekrarlardan son derece rahatsızdır. Yine bir gün aynı saatte tekrarlanan bu olay ile gizemli bir biçimde Grand Central Terminali’ne çekildiğini hisseder. Burada, bir sanat galerisinde çalışan güzeller güzeli Sarah ile tesadüfen tanışır. Dylan, Sarah’ın çarpışmak üzere olan uçaklardan birinin yolcusu olduğunu öğrenir. Sarah ile gizemli ve karmaşık bir ilişkinin içine sürüklenen Dylan, geçmişin döngüsünü kırıp, zamanın kontrolünü yeniden eline alması gerektiğini fark edecektir.

Herkese iyi seyirler dileriz!

Geçen hafta vizyonda yer alan filmler!

Gelecek hafta vizyona girecek filmler!

About The Author

jasmin

Okumayı, araştırıp öğrenmeyi seven bir kişi olarak;''Bildiğini bildirmek!'' sorumluluğundan hareketle, hayatla ilgili tecrübelerimden edindiğim birikimi insanlarla paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Hayatta maddi olan bir şey paylaşıldığında, bir taraf artarken diğer taraf eksilir. Oysa ki, ''bilgi paylaşıldıkça artar''.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir